Przejdź do treści
Strona główna
Zapytaj o PPP! Odwiedź Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich!

Zapytaj o PPP! Odwiedź Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich!

  • Data publikacji: 10-01-2022r
  • Sektor: Horyzontalny

Już od początku stycznia 2022 roku, jesteśmy obecni w 16 Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE), zlokalizowanych przy Urzędach Marszałkowskich.
W każdym z punktów PIFE będzie czekał na Państwa konsultant ds. PPP, który wyjaśni czym jest PPP i jakie daje korzyści. Przeanalizuje także wstępnie możliwości realizacji projektu w tej formule oraz wskaże programy operacyjne, które pozwolą włączyć do projektu finansowanie z Funduszy Europejskich.
Konsultanci ds. PPP będą świadczyli wsparcie zarówno w siedzibach PIFE, jak również poza nimi - w formie warsztatów, szkoleń, spotkań indywidualnych z promotorami projektów, a także mailowo i telefonicznie. 

MFiPR jako jednostka centralna ds. PPP dąży do upowszechniania i rozwoju tej formy realizacji zadań publicznych, która pozwala na wykorzystanie kapitału, wiedzy i doświadczenia przedsiębiorców w realizacji i finansowaniu inwestycji, jednocześnie dostarczając wysokiej jakości usługi publiczne.

Dzięki naszej obecność w PIFE mamy możliwość być jeszcze bliżej jednostek samorządu terytorialnego i zapewniać wsparcie realizacji tego typu przedsięwzięć.

 

 

Znajdziesz nas tutaj:

 

mapa-PIFE-prezentacja-aktualny