Przejdź do treści
Strona główna
Zaproszenie do udziału w zagranicznej wizycie studyjnej do Hiszpanii

Zaproszenie do udziału w zagranicznej wizycie studyjnej do Hiszpanii

  • Data publikacji: 08-05-2019r
  • Sektor: Horyzontalny

Departament Partnerstwa Publiczno – Prywatnego w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju wraz z konsorcjum Konfederacji Lewiatan i Fundacji Centrum PPP zaprasza do udziału w zagranicznej wizycie studyjnej PPP w Hiszpanii w dniach 25 – 27 czerwca 2019 r.

Motywem przewodnim wizyty w Hiszpanii będą przedsięwzięcia PPP z sektora dróg i transportu, a jej celem podniesienie praktycznej wiedzy na temat realizacji przedsięwzięć PPP.

Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do decydentów i osób zainteresowanych tematyką PPP i zajmujących się inwestycjami i ich finansowaniem, infrastrukturą, pozyskiwaniem środków unijnych, zamówieniami publicznymi czy też obsługą prawną, zatrudnionych w jednostkach samorządu terytorialnego i jednostkach podległych oraz jednostkach administracji rządowej, planujących realizację przedsięwzięć ze wskazanych sektorów w tej formule.

Wyjazd studyjny jest realizowany w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 (PO WER). 

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 22 maja 2019 r.  na adres: elzbieta.nowosiadly@centrum-ppp.pl

Informacje o ostatniej wizycie w 2019 roku do Grecji zostaną zamieszczone wkrótce.

Pobierz pliki:

Agenda wizyty do Hiszpanii (PDF 339KB)

Regulamin wizyt (PDF 407KB)

Formularz zgłoszeniowy (DOC 212KB)

Szczegółowych informacji na temat wizyt udziela pracownik Fundacji Centrum PPP:
Bartosz Mysiorski, bartosz.mysiorski@centrum-ppp.pl , tel. 519-138-517