Przejdź do treści
Strona główna
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZAGRANICZNEJ WIZYCIE STUDYJNEJ DO GRECJI

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZAGRANICZNEJ WIZYCIE STUDYJNEJ DO GRECJI

  • Data publikacji: 15-10-2019r
  • Sektor: Horyzontalny

Departament Partnerstwa Publiczno – Prywatnego w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju wraz z konsorcjum Konfederacji Lewiatan i Fundacji Centrum PPP zaprasza do udziału w zagranicznej wizycie studyjnej PPP w Grecji w dniach 26 – 28 listopada 2019 r.

Motywem przewodnim wizyty w Grecji będą przedsięwzięcia PPP z sektora edukacji, a jej celem podniesienie praktycznej wiedzy na temat realizacji przedsięwzięć PPP.

Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do decydentów i osób zainteresowanych tematyką PPP i zajmujących się inwestycjami i ich finansowaniem, infrastrukturą, pozyskiwaniem środków unijnych, zamówieniami publicznymi czy też obsługą prawną, zatrudnionych w jednostkach samorządu terytorialnego i jednostkach podległych oraz jednostkach administracji rządowej, planujących realizację przedsięwzięć ze wskazanego sektora w tej formule.

Wyjazd studyjny jest realizowany w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 (PO WER).

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 23 października 2019 r. na adres: daria.zebrowska@centrum-ppp.pl

Pobierz pliki:

Agenda wizyty do Grecji (PDF 261KB)

Regulamin zagranicznych wizyt studyjnych (PDF 404KB)

Formularz zgłoszeniowy na wizytę do Grecji (DOC 212KB)

Szczegółowych informacji na temat wizyt udziela pracownik Fundacji Centrum PPP:
Bartosz Mysiorski, bartosz.mysiorski@centrum-ppp.pl, tel. 519-138-517