Przejdź do treści
Strona główna
UWAGA ZMIANA TERMINU! Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Partnerstwo publiczno - prywatne w sektorze efektywności energetycznej – budynki publiczne”

UWAGA ZMIANA TERMINU! Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Partnerstwo publiczno - prywatne w sektorze efektywności energetycznej – budynki publiczne”

  • Data publikacji: 03-03-2020r
  • Sektor: Efektywność energetyczna

Zapraszamy na szkolenie „Partnerstwo publiczno - prywatne w sektorze efektywności energetycznej – budynki publiczne”.

Szkolenie odbędzie się 5 czerwca 2020 r.* w siedzibie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, ul. Wspólna 2/4, Warszawa.

UWAGA! W związku z przedłużającą się sytuacją związaną z pandemią COVID-19 zmuszeni jesteśmy przenieść  Szkolenie sektorowe z PPP "Efektywność energetyczna - budynki publiczne" z 5 czerwca 2020 r. na najbliższy możliwy termin jesienią tego roku.

Szkolenie będzie jednodniowe i nieodpłatne. 

Szkolenie zostanie poprowadzone przez ekspertów posiadających doświadczenie w realizacji projektów PPP w sektorze efektywności energetycznej, w tym przez audytora energetycznego.

Szkolenie jest skierowane do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz przedstawicieli administracji rządowej, którzy są zainteresowani rozwojem swoich kompetencji w zakresie realizacji inwestycji PPP w sektorze efektywności energetycznej – budynki publiczne.

* Departament Partnerstwa publiczno-prywatnego zastrzega sobie prawo do ponownej zmiany terminu szkolenia, wynikającej z przyczyn niezależnych od organizatora.