Strona główna

Webinary

Webinary

W ramach naszych działań prowadzimy  cyklicznie webinary o tematyce PPP.

Formuła spotkania oparta jest na bezpośredniej interakcji ekspertów z uczestnikami, poprzez zadawanie pytań, dyskusji, wymianie doświadczeń. Jest to wysoce doceniane przez uczestników narzędzie służące do poszerzania wiedzy o PPP. 

Zachęcamy do obejrzenia nagrania  jednego z naszych webinarów, nt. "Jak przeprowadzić projekt PPP z wykorzystaniem funduszy unijnych?”.

Jeśli zastanawiają się Państwo:

- Jak wyglądały przepływy finansowe pomiędzy IZ, beneficjentem, a Wykonawcą?
  Kto występuje z wnioskiem o płatność?

- Kto fizycznie w systemie SL2014 rozlicza faktury, partner prywatny, czy publiczny?

- Czy wymóg rachunku powierniczego będzie obowiązywał również w nowej perspektywie?

tu znajdą Państwo odpowiedź.

Nasi goście specjalni tj. Prezydenta Miasta Zgierza oraz przedstawicieli partnera prywatnego, którzy realizują wspólnie projekt łączący PPP ze środkami UE w sposób bardzo praktyczny, wynikający z ich doświadczeń, odnoszą się do pytań i wątpliwości uczestników. Zapraszamy!

Jednocześnie zapraszamy na najbliższy webinar, podczas którego będziemy rozmawiać o tym jak zbudować aquapark w PPP na przykładzie projektu budowy Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Płocku, już 16 czerwca!

Zarejestruj się już dziś - rejestracja

W trakcie spotkania ekspert-praktyk ds. PPP będzie odpowiadał na Państwa pytania dotyczące realizacji modelowego projektu budowy kompleksu miejskich pływalni.

W spotkaniu wezmą udział goście specjalni: zastępca prezydenta Miasta Płocka; dyrektor Wydziału Rozwoju i Polityki Gospodarczej w Urzędzie Miasta Płocka oraz przedstawiciel partnera prywatnego, którzy są w trakcie realizacji tego typu projekt.