Przejdź do treści
Strona główna

Webinary

W ramach naszych działań prowadzimy cyklicznie webinary o tematyce PPP.

Formuła spotkania oparta jest na bezpośredniej interakcji ekspertów z uczestnikami, poprzez zadawanie pytań, dyskusji, wymianie doświadczeń. Jest to wysoce doceniane przez uczestników narzędzie służące poszerzaniu praktycznej wiedzy o PPP.

Zachęcamy do obejrzenia nagrań z naszych webinarów!

 

"Jak przeprowadzić projekt PPP z wykorzystaniem funduszy unijnych?”.

Jeśli zastanawiają się Państwo:

- Jak wyglądały przepływy finansowe pomiędzy IZ, beneficjentem, a Wykonawcą?
  Kto występuje z wnioskiem o płatność?

- Kto fizycznie w systemie SL2014 rozlicza faktury, partner prywatny, czy publiczny?

- Czy wymóg rachunku powierniczego będzie obowiązywał również w nowej perspektywie?

tu znajdą Państwo odpowiedź.

Nasi goście specjalni tj. Prezydenta Miasta Zgierza oraz przedstawicieli partnera prywatnego, którzy realizują wspólnie projekt łączący PPP ze środkami UE w sposób bardzo praktyczny, wynikający z ich doświadczeń, odnoszą się do pytań i wątpliwości uczestników. Zapraszamy!

 

 

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia kolejnego webinaru, podczas którego rozmawialiśmy o tym jak zbudować aquapark w PPP na przykładzie projektu budowy Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Płocku. W spotkaniu udział wzięli goście specjalni: zastępca prezydenta Miasta Płocka, dyrektor Wydziału Rozwoju i Polityki Gospodarczej w Urzędzie Miasta Płocka oraz przedstawiciel partnera prywatnego, którzy są w trakcie realizacji tego projektu.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego webinaru, podczas którego rozmawialiśmy o tym "Jak oszczędzać wodę, czyli praktycznie o PPP, na podstawie projektu oczyszczalni ścieków w Mławie". W spotkaniu udział wzięli goście specjalni: Burmistrz Miasta Mława, oraz przedstawiciele partnera prywatnego, którzy są w trakcie realizacji tego projektu.

 

Zapraszamy do obejrzenia nagrania kolejnego webinaru, w którym rozmawialiśmy o tym Jak obniżyć rachunki za prąd? Czyli praktycznie o partnerstwie publiczno-prywatnym na przykładzie projektu modernizacji oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Kobyłka.

 

 

Gośćmi naszego kolejnego webinaru Jak budować szkołę w PPP? Czyli praktycznie o partnerstwie publiczno-prywatnym na przykładzie projektu budowy i przebudowy szkoły w Piastowie, byli Burmistrz Piastowa, przedstawiciel partnera prywatnego oraz ekspert ds. PPP, którzy rozmawiali o swoich doświadczeniach z budowy szkoły i realizacji umowy PPP. Zapraszamy do obejrzenia nagrania: