Przejdź do treści
Strona główna

Webinary

Webinary

W ramach naszych działań prowadzimy  cyklicznie webinary o tematyce PPP.

Formuła spotkania oparta jest na bezpośredniej interakcji ekspertów z uczestnikami, poprzez zadawanie pytań, dyskusji, wymianie doświadczeń. Jest to wysoce doceniane przez uczestników narzędzie służące do poszerzania wiedzy o PPP. 

Już dziś zapraszamy Państwa na najbliższe dwa wrześniowe webinary!

Pierwszy z nich zaplanowany jest na 17 września, na godzinę 13:00.
Będziemy mówić o tym, Jak oszczędzać wodę, czyli praktycznie o PPP, na podstawie projektu oczyszczalni ścieków w Mławie.
W spotkaniu wezmą udział goście specjalni: Burmistrz Miasta Mława oraz przedstawiciele partnera prywatnego.

Zapraszamy do udziału i zarejestrowanie swojego udziału poprzez formularz zgłoszeniowy.

Drugi webinar odbędzie się 30 września br. i dotyczyć będzie tematu: Jak obniżyć rachunki za prąd? Czyli praktycznie o partnerstwie publiczno-prywatnym na przykładzie projektu modernizacji oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Kobyłka".

Szczegóły wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy podamy wkrótce.

..........................................................................................................................................................................................................................

Zachęcamy do obejrzenia nagrania  jednego z naszych webinarów, nt. "Jak przeprowadzić projekt PPP z wykorzystaniem funduszy unijnych?”.

Jeśli zastanawiają się Państwo:

- Jak wyglądały przepływy finansowe pomiędzy IZ, beneficjentem, a Wykonawcą?
  Kto występuje z wnioskiem o płatność?

- Kto fizycznie w systemie SL2014 rozlicza faktury, partner prywatny, czy publiczny?

- Czy wymóg rachunku powierniczego będzie obowiązywał również w nowej perspektywie?

tu znajdą Państwo odpowiedź.

Nasi goście specjalni tj. Prezydenta Miasta Zgierza oraz przedstawicieli partnera prywatnego, którzy realizują wspólnie projekt łączący PPP ze środkami UE w sposób bardzo praktyczny, wynikający z ich doświadczeń, odnoszą się do pytań i wątpliwości uczestników. Zapraszamy!

 

 

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia kolejnego webinaru, podczas którego rozmawialiśmy o tym jak zbudować aquapark w PPP na przykładzie projektu budowy Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Płocku. W spotkaniu udział wzięli goście specjalni: zastępca prezydenta Miasta Płocka, dyrektor Wydziału Rozwoju i Polityki Gospodarczej w Urzędzie Miasta Płocka oraz przedstawiciel partnera prywatnego, którzy są w trakcie realizacji tego projektu.