Przejdź do treści
Strona główna
Webinar pn. Jak przeprowadzić modernizację energetyczną budynków użyteczności publicznej w PPP?

Webinar pn. Jak przeprowadzić modernizację energetyczną budynków użyteczności publicznej w PPP?

  • Data publikacji: 19-09-2022r
  • Sektor: Efektywność energetyczna

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym kolejnym bezpłatnym webinarze, tym razem o tym jak przeprowadzić modernizację energetyczną budynków użyteczności publicznej w partnerstwie publiczno-prywatnym, z uwzględnieniem nowych przepisów ustawy o efektywności energetycznej.

Już 20 września br., w godzinach: 12:00 - 13:30, będziemy rozmawiać między innymi o projektach PPP/ESCO na przykładzie doświadczeń rynku polskiego z uwzględnieniem projektu polegającego na termomodernizacji i zarządzaniu energią w 20 obiektach publicznych w Koninie, a także o nowych przepisach prawa dotyczących zawierania umów o poprawę efektywności energetycznej oraz regulacji w zakresie wdrażania projektów PPP z udziałem środków UE na lata 2021 – 2027.

Do udziału w webinarium zaprosiliśmy znakomitych gości, zajmujących się na co dzień partnerstwem publiczno-prywatnym: Pana Pawła Adamów, zastępcę prezydenta Miasta Konina, Panią Katarzynę Rejniak, z Wydziału Rozwoju i Inwestycji Urzędu Miasta w Koninie oraz Pana Macieja Kopańskiego, przedstawiciela firmy IZIM sp. z o.o. Spotkanie poprowadzą dla Państwa Pani Marta Knyżewska, naczelnik w Departamencie PPP w MFiPR, oraz Pan Rafał Cieślak, radca prawny i ekspert ds PPP.

Zapraszamy do rejestracji!

Formularz zgłoszeniowy