Przejdź do treści
Strona główna

Szkolenia

Szkolenia

Od 2017 roku cyklicznie przeprowadzamy szkolenia z zakresu PPP dla pracowników administracji rządowej i samorządowej. Szkolenia realizowane są w ramach projektów współfinansowanych ze środków unijnych w ramach Programów Operacyjnych Wiedza Edukacja Rozwój oraz Pomoc Techniczna.

Do tej pory odbyły się między innymi serie szkoleń regionalnych skierowanych do pracowników jednostek samorządu terytorialnego i jednostek podległych oraz  szkoleń skierowanych do pracowników administracji rządowej, urzędów centralnych i służb kontrolnych.

Szkolenia dotyczyły podstawowej wiedzy z zakresu partnerstwa publiczno – prywatnego, między innymi zasad realizacji przedsięwzięć w formule PPP, istoty PPP, źródeł prawa i polskiego rynku partnerstwa publiczno – prywatnego.  

W ramach działalności szkoleniowej, w zależności od zapotrzebowania, organizujemy również szkolenia dedykowane dla pracowników instytucji zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu PPP i przygotowujących się do prowadzenia inwestycji w tej formule.

Jeśli planują Państwo jako podmiot publiczny realizację projektu w formule PPP i jesteście zainteresowani tego typu szkoleniem, zapraszamy do kontaktu.  Takie zapotrzebowanie można zgłosić do nas pisząc na adres: rozwojppp@miir.gov.pl

Od III kwartału br. i w I kwartale 2020 r. przeprowadzimy serię szkoleń jednodniowych wprowadzających do tematyki PPP.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz naszych profili na Twitter i LinkedIn.

Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu "Termomodernizacja Obiektów Publicznych w PPP. Jak przygotować i przeprowadzić projekt PPP? Praktyczne doświadczenia", które odbędzie się 28 października 2019 r. w  Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Żeby się zarejestrować w formularzu zgłoszeniowym, kliknij na link

Agenda szkolenia:


zaproszenie2-szare-tlo-POP 1