Zapraszamy na szkolenia, które przybliżą Państwu tematykę partnerstwa publiczno-prywatnego. Ostatnie w tym roku szkolenia online odbędą się:
Szkolenie będzie okazją do spojrzenia na projekty publiczno-prywatne z perspektywy ponadlokalnej – zarówno europejskiej, jak też światowej. Omawiane zagadnienia obejmować będą różnice i podobieństwa w podejściu do realizacji projektów PPP w wybranych krajach, narzędzia stosowane do promocji współpracy publiczno-prywatnej za granicą oraz standardy współpracy w ramach PPP na dojrzałych rynkach zagranicznych. Szkolenie prowadzone będzie przez mec. Rafała Cieślaka – eksperta ds. PPP oraz przez Alinę Sarnacką, która specjalizuje się w przygotowaniu dużych projektów infrastrukturalnych w ramach PPP, w tym również na rynkach zagranicznych.
Szkolenie zakończone.
Szkolenie dotyczyć będzie rzadko poruszanej w przestrzeni publicznej kwestii, obejmującej techniczne aspekty wdrażania projektów PPP. Eksperci omówią zagadnienia dotyczące opracowania programu funkcjonalno-użytkowego, standardów utrzymania infrastruktury oraz jej zwrotu po zakończeniu umowy o PPP; poruszą też praktyczne problemy związane z opracowaniem i negocjowaniem dokumentacji przetargowej w części technicznej, jak również wykonywaniem umowy o PPP. Szkolenie prowadzone będzie przez mec. Rafała Cieślaka – eksperta ds. PPP oraz przez Mirosławę Rybczyńską-Szewczyk, która specjalizuje się w technicznych aspektach realizacji przedsięwzięć PPP.
Link do rejestracji na szkolenie:
Jeśli chcieliby Państwo uzupełnić przed szkoleniem swoją wiedzę z zakresu PPP zapraszamy na szkolenia e-learning dostępne na naszej platformie: pppszkolenia.gov.pl.
Osoby zainteresowane udziałem zachęcamy do wypełnienia formularza oddzielnego dla każdego wydarzenia.
Szczegółowych informacji w sprawie szkoleń udziela:
p. Joanna Jakubczyk, tel. 22 273 84 39, natomiast korespondencję mailową prosimy kierować na adres: joanna.jakubczyk@mfipr.gov.pl.
Szkolenia są realizowane w ramach projektu „Wsparcie dla beneficjentów polityki spójności w realizacji projektów w formule PPP w latach 2023-2027” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich