Przejdź do treści
Strona główna

Konferencje

Konferencja Dobry Klimat w PPP

Konferencje

W ramach naszych działań organizujemy również konferencje.

4 września 2020 r. odbyła się konferencja on-line „Dobry klimat w PPP”.

Podczas wydarzenia  w gronie ekspertów PPP, praktyków realizujących z sukcesem inwestycje w formule partnerstwa publiczno-prywatnego, a także przedstawicieli sektora prywatnego i instytucji finansujących,  rozmawialiśmy o sytuacji partnerstwa publiczno – prywatnego w Polsce i Europie.
Wskazywaliśmy to co już udało się osiągnąć, czego już się nauczyliśmy, a także zastanawialiśmy się wspólnie co jeszcze przed nami, jakie wyzwania musimy podjąć aby klimat w PPP był jeszcze lepszy.  

Ważnym wątkiem w dyskusji były także perspektywy dla PPP w kontekście zmian społeczno-gospodarczych spowodowanych przez pandemię.

Podczas konferencji Waldemar Buda Pełnomocnik Rządu ds. PPP ogłosił konkurs "Osiągnij sukces z PPP" na najlepsze koncepcje projektów, które mają być zrealizowane w formule PPP. Więcej o konkursie przeczytasz tutaj.

Konferencja była realizowana w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 (POWER).

Chcesz zobaczyć prezentacje funkcjonujących i planowanych projektów PPP? Poznać ofertę instytucji finansujących? Posłuchać ciekawych dyskusji o PPP? Zobacz relację z konferencji!

 

Poświęć nam jeszcze 5 minut i zobacz dobry klimat w PPP oczami ekspertów.