Przejdź do treści
Strona główna

E-learning

Przygotowaliśmy dla Państwa cykl szkoleń e-learning, który znajduje się na naszej platformie pppszkolenia.gov.pl  i zapewnia powszechny dostęp do kompleksowej wiedzy z zakresu PPP. 

Uczestnicy szkoleń mogą stopniowo zdobywać i poszerzać wiedzę, począwszy od:

  • wprowadzenia do PPP, gdzie prezentujemy co to jest i na czym polega  PPP. Wyjaśnimy między innymi czym charakteryzuje się PPP, kiedy można je zastosować i czym różni się od innych sposobów realizacji projektów. Przedstawiamy co to jest ryzyko i jaki ma wpływ na projekt. Opisujemy etapy realizacji projektów PPP oraz kluczowe czynniki sukcesu takich projektów.   

  • przygotowania projektu PPP, gdzie wyjaśniamy między innymi, jak dokonać identyfikacji potencjalnego projektu oraz wstępnej oceny wariantu PPP jako sposobu jego realizacji. Powiemy, jak wyglądają przygotowania organizacyjne Podmiotu Publicznego i przeprowadzimy krok po kroku przez wszystkie analizy dokonywane w ramach Oceny Efektywności.

  • wyboru Partnera Prywatnego, gdzie przedstawiamy między innymi rekomendowane podstawy prawne oraz tryby wyboru Partnera Prywatnego oraz elementy jakie należy wziąć pod uwagę, przygotowując Postępowanie PPP.  Będzie się można również zapoznać z kryteriami oceny podmiotowej, kryteriami oceny ofert oraz zamknięciem komercyjnym i finansowym.

  • do zarządzania umową o PPP, gdzie przyjrzymy się jak powinno ono przebiegać na poszczególnych etapach realizacji projektu PPP, a także poznamy narzędzia i procedury umożliwiające efektywne zarządzanie umową o PPP.

 

Są to pierwsze i jedyne szkolenia e-learning z zakresu PPP w Polsce!

 

Zapraszamy do rejestracji

Przejdź do rejestracji