Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


24-09-2018

Zaproszenie na warsztaty sektorowe: Efektywność energetyczna i termomodernizacja w PPP

Kategoria: Artykuły | Dotyczy: efektywność energetyczna

Fundacja Centrum PPP oraz Partnerzy Wydarzenia, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, zapraszają na Warsztaty PPP w sektorze efektywność energetyczna i termomodernizacja, które odbędą się 8 października 2018 r. w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju przy ul. Wspólnej 2/4 w godzinach 11.00 do 14.30.

To już VI edycja warsztatów sektorowych PPP, poprzednie dotyczyły wykorzystania PPP w: drogownictwie, ochronie zdrowia czy rewitalizacji.

Warsztaty tworzą możliwość spotkania, dyskusji oraz wymiany doświadczeń sektora publicznego i prywatnego w dziedzinie PPP.

Do udziału w warsztatach po stronie eksperckiej zapraszamy także firmy które z powodzeniem realizują projekty ppp wraz z samorządami które są ich partnerami. Dodatkowo swoje prezentacje mają doradcy prawni, finansowi i techniczni tak aby uczestnicy (JST) mieli dostęp do wiedzy niezbędnej na każdym z etapów PPP.

Istotnym celem warsztatów jest także zapoznanie się z problemami i barierami pojawiającymi się przed podmiotami w trakcie realizacji projektów PPP oraz wypracowanie działań dla ich usunięcia.

W przypadku jakichkolwiek pytań oraz w celu rejestracji na powyższe warsztaty prosimy o kontakt
z Panią Danutą Pawlak , e-mail: danuta.pawlak@centrum-ppp.pl, tel. 534-100-062.

Rekrutacja trwa do dnia 3 października 2018 r.


Zaproszenie i agenda (PDF 164 KB)

 

Formularz zgłoszeniowy 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska