Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


10-04-2018

Seminarium Smart City w Polsce

Zapraszamy do udziału w seminarium pn. „Smart City w Polsce? Korzyści wynikające ze współpracy sektora publicznego i prywatnego przy wprowadzaniu projektów ITS, oświetlenia drogowego i systemów ładowania pojazdów”, poświęconemu między innymi prezentacji korzyści z zastosowania modelu partnerstwa publiczno-prywatnego w projektach z obszaru inteligentnego sterowania i zarządzania ruchem, prezentacji dobrych praktyk z tego obszaru, jak również utrzymania systemu ITS (Inteligentne Systemy Transportowe) w Polsce i za granicą.

W ramach seminarium odbędą się również warsztaty z mapowania interesariuszy przy przygotowaniu projektów PPP z wykorzystaniem innowacyjnej, autorskiej metody.

Organizatorem powyższego wydarzenia jest firma Siemens Sp. z o.o., a patronat nad seminarium sprawuje Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Celem seminarium jest promowanie współpracy między sektorem publicznym, a prywatnym m.in. z wykorzystaniem formuły partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP).

Seminarium odbędzie się w dniu 9 maja br. w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, w sali im. Minister Grażyny Gęsickiej, przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie.

Szczegóły dotyczące wydarzenia, agenda oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie poświęconej wydarzeniu www.smartcitywpolsce.pl.  

Udział w seminarium jest bezpłatny.Pobierz plik:

Zaproszenie na seminarium (PDF 190 KB)

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska