Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


11-12-2015

Informacja na temat doświadczeń Gminy Świdnica przy przygotowaniu i realizacji projektu PPP w zakresie termomodernizacji obiektów publicznych

Mając na uwadze zadania i cele Platformy PPP związane z rozpowszechnianiem praktyk i doświadczeń dotyczących przygotowania i realizacji projektów partnerstwa publiczno-prywatnego, prezentujemy Państwu publikację na temat projektu pn. „Kompleksowa termomodernizacja budynków oświatowych Gminy Świdnica w modelu ppp”.

Publikacja stanowi opis przedsięwzięcia polegającego na termomodernizacji budynków użyteczności publicznej, realizowanego w modelu ppp, w celu uzyskania oszczędności w wydatkach eksploatacyjnych, ponoszonych przez stronę publiczną. Celem publikacji jest przybliżenie praktycznych doświadczeń wszystkim samorządom, które są zainteresowane realizacją podobnych inwestycji z udziałem sektora prywatnego.

Materiał został przygotowany przez Departament Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno - Prywatnego we współpracy z przedstawicielami Gminy Świdnica.

Pobierz pliki:

Materiał Informacyjny na temat przygotowania i realizacji projektu „Kompleksowa termomodernizacja budynków oświatowych Gminy Świdnica” w modelu PPP (PDF 630 KB)
 

Zał. nr 1 - Ogłoszenie o zamówieniu - z 20 listopada 2013 r. (PDF 314 KB)

Zał. nr 2 - Opis potrzeb i wymagań - z 20 listopada 2013 r. (PDF 730 KB)

Zał. nr 3 - Zaproszenie do składania ofert - z 10 marca 2014 r. (PDF 224 KB)

Zał. nr 4 - Pytania i odpowiedzi do SIWZ - z 19 marca 2014 r. (PDF 332 KB)

Zał. nr 5 - Pytania i odpowiedzi do SIWZ - z 20 marca 2014 r. (PDF 1,29  MB)

 

 

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska