Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


01-03-2012

VII Ogólnopolska Konferencja "Realizacja inwestycji sportowych i rekreacyjnych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego"

28 marca 2012 r. w Łodzi odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja "Realizacja inwestycji sportowych i rekreacyjnych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego". Organizatorem konferencji, która będzie miała miejsce w Auli A3 Społecznej  Akademii Nauk w Łodzi, ul. Kilińskiego 98, jest Instytut Nowych Technologii.

Tegoroczna konferencja jest skierowana do przedstawicieli samorządów na poziomie województw, powiatów, miast i gmin oraz do przedstawicieli firm, które współpracują z samorządami w obszarze inwestycji. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie organizatora Strona otwiera się w nowym oknie 

 

Pobierz pliki:

Program konferencji Plik w formacie PDF otwiera się w nowym oknie (460 KB)

Formularz zgłoszeniowy Plik w formacie PDF otwiera się w nowym oknie  (101 KB)

 

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, publikując informacje o wydarzeniu, zastrzega że nie współorganizuje go, nie finansuje oraz nie przyjmuje zgłoszeń. MRR nie bierze także odpowiedzialności za formę oraz wartość merytoryczną wydarzenia. 

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska