Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


10-11-2015

Warsztaty ppp w sektorze efektywności energetycznej

18 listopada 2015 r. Centrum PPP i „The Warsaw Voice” organizują bezpłatne "Warsztaty ppp w sektorze efektywności energetycznej", kierowane do podmiotów publicznych. Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju Marię Wasiak.

Celem warsztatów  jest promocja sprawdzonych już w praktyce polskiej i realizowanych z sukcesem   projektów w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

Przedmiotem warsztatów będzie:

  • upowszechnienie wiedzy o aktualnym stanie rynku ppp w Polsce;
  • szczegółowe omówienie projektu ppp zrealizowanego z sukcesem w Polsce – perspektywa partnera prywatnego, instytucji finansującej oraz doradców;
  • omówienie projektów ppp realizowanych na świecie – zakończonych powodzeniem (czynniki sukcesu), jak i porażek (przyczyny niepowodzeń, wnioski na przyszłość);
  • dyskusja z uczestnikami – odpowiedzi na pytania, identyfikacja uwarunkowań. Wnioski.

Miejsce warsztatów: Warszawa, siedziba Konfederacji Lewiatan, pałacyku przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3

Warsztaty, prowadzone przez praktyków ppp (Cofely Services, Kancelaria M. Mazurek, Ernst & Young – do potwierdzenia, DNB Bank Polska, Urząd Miejski w Karczewie, Urząd m.st. Warszawy,  Centrum PPP) będą mieć charakter praktyczny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Centrum PPP zastrzega sobie możliwość selekcji uczestników. Rejestracja uczestników.

 

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska