Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

RSS

Aktualności

W Aktualnościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego - konferencje, spotkania, publikacje, projekty, również w podziale na sektory (wyszukiwarka).

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

19-02-2016
Okładka podręcznika PPP w rewitalizacji

Partnerstwo publiczno-prywatne w rewitalizacji

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości opublikowała podręcznik poświęcony najważniejszm elementom projektów ppp realizowanych w sektorze rewitalizacji. Autorzy podręcznika starali się  odpowiedzieć na podstawowe pytania: W jaki sposób realizować projekty rewitalizacyjne? W jaki sposób w większym niż dotąd stopniu włączać w te procesy sektor prywatny, aby tym samym korzystać z jego wiedzy, doświadczenia i osiągać efekty synergiczne?

więcej
Kategoria: Podręczniki, Publikacje
Sektor: rewitalizacja
18-05-2012
O PPP w znowelizowanym i tłumaczonym przez GUS "Podręczniku deficytu i długu sektora instytucji rządowych i samorządowych. Imple

O PPP w znowelizowanym i tłumaczonym przez GUS "Podręczniku deficytu i długu sektora instytucji rządowych i samorządowych. Implementacja ESA95"

Główny Urząd Statystyczny przygotował tłumaczenie robocze dwóch rozdziałów znowelizowanego w marcu 2012 r. „Podręcznika deficytu i długu sektora instytucji rządowych i samorządowych. Implementacja ESA95”. Autorzy publikacji nawiązują w nich do problematyki kwalifikacji przedsięwzięć PPP w rachunkach narodowych.

więcej
Kategoria: Podręczniki, Publikacje
Sektor: finansowy
28-02-2011
Nowa edycja przewodnika EPEC

Nowa edycja przewodnika EPEC

W dziale Poradnik Partnera Publicznego udostępniliśmy drugą edycję przewodnika EPEC pn. "Przewodnik po materiałach informacyjnych - Zbiór tekstów źródłowych dotyczących partnerstwa publiczno-prywatnego” 

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska