Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

RSS

Aktualności

W Aktualnościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego - konferencje, spotkania, publikacje, projekty, również w podziale na sektory (wyszukiwarka).

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

21-06-2017

Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie- Badanie rynku

Gmina Miejska Kraków opublikowała zaproszenie do udziału w badaniu rynku związanym z potencjalnym projektem PPP, którego przedmiotem jest budowa, sfinansowanie i utrzymanie budynku Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie.

więcej
Kategoria: Małopolskie
Sektor: budynki kubaturowe
11-01-2016
Logo składające się z trzech liter PPP i napisu 4kraków.net

Planowane ogłoszenie na wybór partnera prywatnego

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, działający w imieniu Gminy Miejskiej Kraków, prowadzi ostatni etap prac przed ponownym ogłoszeniem postępowania na wybór partnera prywatnego w celu wspólnej realizacji przedsięwzięcia pn. "Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga w Krakowie". Projekt ten został nagrodzony w 3 edycji konkursu 3P Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej
Kategoria: Małopolskie
Sektor: sport i rekreacja
16-11-2012
PPP - rzeczywistość czy fikcja? - tematem konferencji w Krakowie

PPP - rzeczywistość czy fikcja? - tematem konferencji w Krakowie

29 listopada 2012 r. w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. „PPP – rzeczywistość czy fikcja?”, realizowana przez Miasto we współpracy z Brytyjsko-Polską Izbą Handlową oraz Francuską Izbą Przemysłowo Handlową. Jej celem jest diagnoza stanu, w jakim znajduje się europejskie i polskie PPP, a także - z jednej strony - zdefiniowanie największych barier i przeszkód w rozwoju tej formuły, a z drugiej - wskazanie szans i kierunków jej dalszego rozwoju. 

więcej
17-05-2012
Droga do rozwoju inwestycji w Małopolsce

Droga do rozwoju inwestycji w Małopolsce

Jak połączyć formułę partnerstwa publiczno-prywatnego z wykorzystaniem Funduszy Europejskich? Czy PPP może być skutecznym środkiem do pobudzenia inwestycji w regionach? Na te i inne pytania odpowiedzą uczestnicy konferencji "Patrząc w przyszłość – partnerstwo publiczno-prywatne perspektywą rozwoju regionalnego przy wykorzystaniu Funduszy Europejskich", która odbędzie się  30 maja 2012 r.

Kraków, Muzeum Lotnictwa Polskiego, Al. Jana Pawła II 39, godz. 10.00-15.00

więcej
02-04-2012
Kraków szuka partnera do budowy mieszkań komunalnych

Kraków szuka partnera do budowy mieszkań komunalnych

30 marca 2012 r. opublikowano ogłoszenie na wybór partnera prywatnego dla przedsięwzięcia "Budowa i eksploatacja domów komunalnych w Krakowie". Efektem podjętej współpracy ma być uzyskanie co najmniej 300 lokali mieszkalnych. 

więcej
15-03-2012
Kraków poszukuje partnera prywatnego do budowy parkingu podziemnego

Kraków poszukuje partnera prywatnego do budowy parkingu podziemnego

Miasto Kraków opublikowało ogłoszenie w związku z postępowaniem o zawarcie umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym na „Zaprojektowanie i budowę parkingu podziemnego dla samochodów osobowych pod Pl. Biskupim w Krakowie połączone z utrzymaniem oraz zarządzaniem tym parkingiem po jego wybudowaniu”.

więcej
Kategoria: Małopolskie, Aktualności
Sektor: parkingi
09-02-2012
Spotkanie informacyjno-konsultacyjne w sprawie budowy w Krakowie Centrum Obsługi Inwestra w formule PPP

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne w sprawie budowy w Krakowie Centrum Obsługi Inwestra w formule PPP

28 lutego 2012 r. w Krakowie odbędzie się spotkanie informacyjno-konsultacyjne poświęcone projektowi budowy w tym mieście Centrum Obsługi Inwestora w formule PPP o wartości szacunkowej 227 mln zł.

Sala Obrad Rady Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych, godz. 9.30

więcej
27-12-2011
ppp4krakow_271211

Rusza nowy serwis poświęcony PPP

27 grudnia 2011 r. uruchomiono serwis poświęcony partnerstwu publiczno-prywatnemu w Krakowie. Celem serwisu jest promocja PPP oraz prezentacja inwestycji Gminy Miejskiej Kraków typowanych do realizacji w tej formule. Serwis www.ppp4krakow.pl Odsyłacz powstał w ramach projektu pt. „PPP nowe perspektywy – stworzenie międzynarodowej sieci współpracy wspierającej partnerstwo publiczno-prywatne dla Krakowa” współfinansowanego ze środków Małopolskiego Programu Regionalnego.

więcej
28-11-2011
Publiczne zaproszenie do negocjacji w przedmiocie objęcia nowych udziałów spółki Małopolska Sieć Szerokopasmowa Sp. z o. o.

Publiczne zaproszenie do negocjacji w przedmiocie objęcia nowych udziałów spółki Małopolska Sieć Szerokopasmowa Sp. z o. o.

10 listopada 2011 r. Małopolska Sieć Szerokopasmowa Sp. z o. o. oraz Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosili publiczne zaproszenie do negocjacji w przedmiocie objęcia przez Inwestora nowych udziałów Spółki Małopolska Sieć Szerokopasmowa Sp. z o. o.  Liczba oraz cena obejmowanych udziałów będą przedmiotem negocjacji i zostaną ustalone w toku ich prowadzenia z podmiotami zainteresowanymi objęciem udziałów.

więcej
30-09-2011
Kongres Finansów Publicznych

Kongres Finansów Publicznych

17 października 2011 r. w Urzędzie Miasta Krakowa, w Pałacu Wielopolskich przy Placu Wszystkich Świętych 3-4, odbędzie się pierwszy w Polsce Kongres Finansów Publicznych. Będzie to ogólnopolski kongres finansistów, samorządowców i przedsiębiorców, podczas którego podjęte zostaną aktualne tematy z dziedziny prawa finansów publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki długu publicznego i partnerstwa publiczno-prywatnego.

więcej
28-09-2011
Konferencja Systemy gospodarki odpadami - jak skutecznie realizować obowiązki gmin wynikające ze zmiany ustawy o utrzymaniu...

Konferencja "Systemy gospodarki odpadami - jak skutecznie realizować obowiązki gmin wynikające ze zmiany ustawy o utrzymaniu czystości"

3 października 2011 r. w reprezentacyjnych salach krakowskiego magistratu odbędzie się kolejna – trzecia już edycja Konferencji EkoVis poświęcona „Systemom gospodarki odpadami - jak skutecznie zrealizować obowiązki gminy wynikające ze zmiany Ustawy o utrzymaniu czystości”, której organizatorem jest Krakowski Holding Komunalny S.A.

więcej
13-07-2011
XXI Forum Ekonomiczne w Krynicy Zdroju i w Muszynie

XXI Forum Ekonomiczne w Krynicy Zdroju i w Muszynie

Instytut Studiów Wschodnich już po raz dwudziesty pierwszy organizuje 7-9 września 2011 r. Forum Ekonomiczne w Krynicy Zdroju oraz w Muszynie pod hasłem "Europejskie dylematy: partnerstwo czy rywalizacja?". W cykl wydarzeń towarzyszących Forum Ekonomicznemu tradycyjnie już wpisuje się Forum Regionów, stanowiące stały element europejskiej debaty o priorytetach i kierunkach rozwoju regionalnego.

więcej
Kategoria: Artykuły, Małopolskie
Sektor: horyzontalny


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska