Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

RSS

Aktualności

W Aktualnościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego - konferencje, spotkania, publikacje, projekty, również w podziale na sektory (wyszukiwarka).

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

11-01-2016
Logo składające się z trzech liter PPP i napisu 4kraków.net

Planowane ogłoszenie na wybór partnera prywatnego

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, działający w imieniu Gminy Miejskiej Kraków, prowadzi ostatni etap prac przed ponownym ogłoszeniem postępowania na wybór partnera prywatnego w celu wspólnej realizacji przedsięwzięcia pn. "Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga w Krakowie". Projekt ten został nagrodzony w 3 edycji konkursu 3P Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej
Kategoria: Małopolskie
Sektor: sport i rekreacja
06-10-2015

Ogłoszenie o dialogu technicznym w Gminie Świętochłowice

Gmina Świętochłowice opublikowała zaproszenie do dialogu technicznego związanego z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest zaprojektowanie, budowa, sfinansowanie i utrzymanie stadionu wielofunkcyjnego im. Pawła Waloszka na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka” w Świętochłowicach w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

więcej
Kategoria: Śląskie
Sektor: sport i rekreacja
18-09-2015
logo Słupska

Ogłoszono dialog techniczny dotyczący określenia sposobu dokończenia realizacji inwestycji "Budowa Centrum Rekreacji, Sportu i Rehabilitacji "3 Fale" w Słupsku"

15 września 2015 r. Urząd Miasta w Słupsku ogłosił dialog techniczny związany z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest określenie sposobu dokończenia realizacji inwestycji pt. Budowa Centrum Rekreacji, Sportu i Rekreacji „3 Fale”.

więcej
Kategoria: Pomorskie
Sektor: sport i rekreacja
21-05-2012
20120522_atrakcyjne_miasto_ok

"Atrakcyjne miasto" - nowy numer magazynu inwestycji publicznych Forum PPP

Ukazało się właśnie nowe, kolejne wydanie Forum PPP 2(19)2012, poświęcone tym razem inwestycjom PPP w infrastrukturę miejską. Magazyn "Atrakcyjne miasto" towarzyszy konferencji pod tym samym tytułem, która odbędzie się 22 maja 2012 r. w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego w Warszawie. Jej organizatorem jest Instytut PPP, współorganizatorem - resort rozwoju regionalnego.

więcej
20-04-2012
Ogłoszono postępowanie PPP w Elblągu na Aquapark

Ogłoszono postępowanie PPP w Elblągu na Aquapark

19 kwietnia 2012 r. Urząd Miasta Elbląga ogłosił zamówienie na przedsięwzięcie w formule partnerstwa prywatnego polegające na budowie Aquaparku wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Zadaniem partnera prywatnego będzie również  rewitalizacja/przebudowa istniejącego basenu.

więcej
19-04-2012
Aktualizacja raportu partnerstwa publiczno-prywatnego w sporcie, rekreacji i turystyce

Aktualizacja raportu "Partnerstwo publiczno-prywatne w sporcie, rekreacji i turystyce"

Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz opublikowała zaktualizowany raport na temat stanu rynku PPP w sektorze spotu i rekreacji pod tytułem "Partnerstwo publiczno-prywatne w sporcie, rekreacji i turystyce". Raport obejmuje dane i informacje od lutego 2009 r. do 31 marca 2012 r.

więcej
26-03-2012
Krosno stawia na rozwój bazy sportowo-rekreacyjnej dzięki PPP

Krosno stawia na rozwój bazy sportowo-rekreacyjnej dzięki PPP

Władze Krosna stawiają na sport. Świadczyć mogą o tym plany inwestycyjne miasta, dotyczące powiększenia jego  bazy obiektów sportowo-rekreacyjnych. Centrum Sportowo-Rekreacyjne Bursaki, kryte lodowisko wraz z infrastrukturą towarzyszącą, pełnowymiarowa sala gimnastyczna przy II Liceum Ogólnokształcącym w Krośnie, to obiekty zaplanowane do realizacji w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.   

więcej
Kategoria: Podkarpackie
Sektor: sport i rekreacja
22-03-2012
Ogłoszono postępowanie PPP w Łodzi na budowę stadionu

Ogłoszono postępowanie PPP w Łodzi na budowę stadionu

19 marca 2012 r. Urząd Miasta Łodzi opublikował ogłoszenie o koncesji na roboty budowlane, czym rozpoczął postępowanie o podpisanie umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym w trybie ustawy o koncesji na roboty budowlane lub usługi. Celem planowanego przedsięwzięcia, realizowanego w trybie PPP, jest budowa stadionu piłkarskiego oraz przestrzeni komercyjnej wokół obiektu.

więcej
09-03-2012
Budowa kompleksu basenowo-rekreacyjnego przedmiotem Memorandum inwestycyjnego Gminy Kędzierzyn-Koźle

Budowa kompleksu basenowo-rekreacyjnego przedmiotem Memorandum inwestycyjnego Gminy Kędzierzyn-Koźle

Gmina Kędzerzyn-Koźle przygotowuje się do realizacji projektu inwestycyjnego pn. "Budowa Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego z wykorzystaniem metody partnerstwa Publiczno-Prywatnego". Obiekt wyposażony będze w czynne cały rok sauny i krytą pływalnię, a ponadto w otwarte baseny sezonowe z masażami i biczami wodnymi, brodziki dla dzieci ze zjeżdżalniami i innymi atrakcjami wodnymi do zabaw interaktywnych. Szacunkowa wartość inwestycji wynosi 40 mln zł brutto.

więcej
Kategoria: Opolskie, Publikacje
Sektor: sport i rekreacja
01-03-2012
VII Ogólnopolska Konferencja "Realizacja inwestycji sportowych i rekreacyjnych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego"

VII Ogólnopolska Konferencja "Realizacja inwestycji sportowych i rekreacyjnych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego"

28 marca 2012 r. w Łodzi odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja "Realizacja inwestycji sportowych i rekreacyjnych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego". Organizatorem konferencji, która będzie miała miejsce w Auli A3 Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, ul. Kilińskiego 98, jest Instytut Nowych Technologii.

więcej
24-02-2012
Ogłoszono przetarg w formule PPP na wyłonienie projektanta i późniejszego zarządcę parku wodnego w Szczecinie

Ogłoszono przetarg w formule PPP na wyłonienie projektanta i zarządcę parku wodnego w Szczecinie

- Za cztery lata w Szczecinie może być gotowy park wodny o wartości 200 mln zł. - powiedział  prezydent Szczecina Piotr Krzystek z okazji ogłoszenia 22 lutego 2012 r. przetargu na wybór projektanta i późniejszego zarządcę planowanego obiektu.

więcej
20-02-2012
Prezentacja podręcznika "Partnerstwo publiczno-prywatne krok po kroku"

Prezentacja podręcznika "Partnerstwo publiczno-prywatne krok po kroku"

Podręcznik "Partnerstwo publiczno-prywatne krok po kroku" powstał w wyniku wspólnej pracy doradców z zakresu PPP oraz pracowników pięciu urzędów miast realizujących projekt "NOVUS - program rozwoju administracji samorządowej Warszawy, Poznania, Lublina, Ełku i Łodzi". Zostanie on zaprezentowany podczas seminarium, które odbędzie się 27 lutego 2012 r. w warszawskim Centrum Konferencyjnym ZIELNA przy ul. Zielnej 37.

więcej
27-12-2011
ppp4krakow_271211

Rusza nowy serwis poświęcony PPP

27 grudnia 2011 r. uruchomiono serwis poświęcony partnerstwu publiczno-prywatnemu w Krakowie. Celem serwisu jest promocja PPP oraz prezentacja inwestycji Gminy Miejskiej Kraków typowanych do realizacji w tej formule. Serwis www.ppp4krakow.pl Odsyłacz powstał w ramach projektu pt. „PPP nowe perspektywy – stworzenie międzynarodowej sieci współpracy wspierającej partnerstwo publiczno-prywatne dla Krakowa” współfinansowanego ze środków Małopolskiego Programu Regionalnego.

więcej
16-11-2011
Rewitalizacja i PPP tematami dyskusji w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach

Rewitalizacja i PPP tematami dyskusji w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach

„Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na poszukiwaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu” - cytując Marcela Prousta prezes Fundacji Rozwoju Regionalnego Ryszard Szczepanik rozpoczął  15 listopada 2011 r. w Katowicach I edycję konferencji pn. „Prywatyzacja Zadań Publicznych jako instrument finansowania rewitalizacji i modernizacji infrastruktury miejskiej”. Zachęcał tym samym do sięgania po nowe rozwiązania w dziedzinie rewitalizacji terenów poprzemysłowych, w tym do formuły partnerstwa publiczno-prywatnego.

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska