Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

RSS

Aktualności

W Aktualnościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego - konferencje, spotkania, publikacje, projekty, również w podziale na sektory (wyszukiwarka).

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

31-10-2017

Konferencja – Forum Zrównoważonych Inwestycji Energetycznych

Komisja Europejska we współpracy z Ministerstwem Energii, Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz z UN Environment Finance Initiative (Inicjatywa Finansowania Środowiska ONZ) organizuje regionalną konferencję dotyczącą finansowania efektywności energetycznej w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Litwie.

więcej
10-11-2015
solary

Warsztaty ppp w sektorze efektywności energetycznej

18 listopada 2015 r. Centrum PPP i „The Warsaw Voice” organizują bezpłatne "Warsztaty ppp w sektorze efektywności energetycznej",  kierowane do podmiotów publicznych.  Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju Marię Wasiak.

więcej
04-10-2011
Konferencja PPP w przestrzeni miejskiej - parkingi, transport publiczny, reklama, rewitalizacja, oświetlenie i infrastruktura

Konferencja PPP w przestrzeni miejskiej - parkingi, transport publiczny, reklama, rewitalizacja, oświetlenie i infrastruktura

15 listopada 2011 r. w Warszawie odbędzie się pierwsza konferencja z nowego cyklu konferencji tematycznych PPP organizowanych przez Instytut PPP. Oprócz prezentacji dedykowanych wybranym obszarom infrastruktury miejskiej, uczestnicy konferencji będą mieli również możliwość zapoznania się z rolą administracji centralnej w promocji i rozwoju projektów PPP, jak również z najświeższymi doniesieniami z polskiego rynku PPP autorstwa Instytutu PPP.

więcej
31-05-2011
4 edycja ogólnopolskiej konferencji ekspertów: "Polityka wspierania rozwoju inwestycji infrastrukturalnych w Polsce"

4 edycja ogólnopolskiej konferencji ekspertów: "Polityka wspierania rozwoju inwestycji infrastrukturalnych w Polsce"

Towarzystwo Rozwoju Infrastruktury "ProLinea" 9 czerwca 2011 r. będzie organizatorem 4 edycji ogólnopolskiej konferencji ekspertów: "Polityka wspierania rozwoju inwestycji infrastrukturalnych w Polsce". Główną ideą spotkania będzie wymiana opinii na temat kluczowych dla inwestorów infrastrukturalnych (drogownictwo, elektroenergetyka, energetyka cieplna, gazownictwo, koleje, sektor paliwowy, telekomunikacyjny oraz wodno-kanalizacyjny) obowiązujących rozwiązań prawnych, ekonomicznych oraz ich wpływu na bieżące i planowane projekty inwestycyjne w Polsce, także w kontekście Euro 2012.

Warszawa, Hotel Marriott, Al. Jerozolimskie 65/67, godz. 10.00-12.10

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska