Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


17-10-2011

Konferencja „Innowacyjne Sieci Szerokopasmowe – od koncepcji do realizacji”

20-21 października 2011 r. w Zgierzu odbędzie się konferencja „Innowacyjne Sieci Szerokopasmowe – od koncepcji do realizacji”, której organizatorem jest firma Technitel Polska wraz z Urzędem Miasta Zgierz.

Tematem sesji wykładowych będą między innymi zagadnienia dotyczące informatyzacji administracji samorządowych i wojewódzkich z wykorzystaniem światłowodowych sieci szerokopasmowych, możliwości współpracy samorząd – biznes w ramach działania 8.4 Programu Innowacyjna Gospodarka, outsourcing dla samorządów i operatorów telekomunikacyjnych. Zaproszeni specjaliści zaprezentują najnowsze osiągnięcia z dziedziny informatyzacji i techniczne rozwiązania opracowane z myślą o jednostkach administracji.

W ramach organizowanej konferencji omówione zostaną m. in. następujące zagadnienia:

  • prezentacja innowacyjnej sieci światłowodowej UM Zgierza – szerokie pasmo dla e-usług;
  • PPP o realizacji projektów budowy sieci szerokopasmowych – Instytut PPP;
  • innowacyjne rozwiązania budowy sieci szerokopasmowych;
  • dostęp do szerokopasmowego Internetu z wykorzystaniem środków z działania 8.3 – Programu Innowacyjna Gospodarka – realizacja w praktyce;
  • megaustawa w praktyce – działalność w zakresie telekomunikacji jednostek samorządu terytorialnego – SBT.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie organizatora  OdsyłaczMinisterstwo Rozwoju Regionalnego, publikując informacje o wydarzeniu, zastrzega że nie współorganizuje go, nie finansuje oraz nie przyjmuje zgłoszeń. MRR nie bierze także odpowiedzialności za formę oraz wartość merytoryczną wydarzenia.

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska